Palarnia Kawy W&A to rodzinna firma mieszcząca się w Tychach na Śląsku, która założona została w 1995 r. z połączenia osobistej pasji do delektowania się najlepszą kawą i nieodpartego entuzjazmu do dzielenia się tą przyjemnością.

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że ile osób, tyle gustów kawowych, dlatego chcemy, abyście Państwo spróbowali kaw świeżo palonych z najdalszych rejonów świata, zauważyli pomiędzy nimi różnice i wybrali tę, która najbardziej Wam odpowiada. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzymy mieszankę kaw specjalnie dla Ciebie. Zależy nam, aby picie dobrej kawy z dobrej palarni nie było jedynie codziennym przyzwyczajeniem, ale ciągłym odkrywaniem nowych wrażeń.

Świeżość kawy jest naszym priorytetem, bo tylko dzięki niej możecie Państwo w pełni rozkoszować się tym „czarnym trunkiem”.

Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Nie prażymy kawy dla wielkich sieci sklepowych, gdzie miesiącami jest ona magazynowa czy też leży na półkach sklepowych i traci swe walory smakowe.

Od kilku lat działa również nasz sklep internetowy ze świeżo paloną kawą, dzięki któremu jesteśmy wstanie dotrzeć do szerszego grona odbiorców dając im również zadowolenie oraz niezapomniane doznania ze smakowania kaw i herbat z całego świata.

Co odróżnia naszą kawę od innych?

  • W trakcie procesu palenia kawy nie stosujemy żadnych dodatkowych środków aromatyzujących czy też konserwujących.

  • Niepowtarzalnym atutem jest przygotowywanie produktu bezpośrednio po złożeniu zamówienia, co gwarantuje wyjątkową świeżość.

  • Proces palenia kawy odbywa się także w weekendy, co zapewnia szybkość realizacji zamówień

  • Na życzenie klienta przygotowujemy kawę ziarnistą bądź mieloną w opakowaniach 250, 500 lub 1000 g.

  • Kawa świeżo palona opcjonalnie może być zapakowana w eleganckie i gustowne worki jutowe, co dodatkowo nadaje jej wyjątkowości. Kawa pakowana w ten sposób doskonale nadaję się na prezent oraz jako dodatek do koszy upominkowych.