O nas

Nasza Palarnia Kawy to rodzinna firma, która powstała w 1995 r. z połączenia osobistej pasji do delektowania się najlepszą kawą i nieodpartego entuzjazmu do dzielenia się tą przyjemnością.

Z doświadczenia wiemy, że ile osób, tyle gustów kawowych, dlatego też chcemy, abyście Państwo spróbowali kaw z najdalszych rejonów świata, zauważyli pomiędzy nimi różnice i wybrali tę, która najbardziej Wam odpowiada. Na życzenie stworzymy mieszankę kaw specjalnie dla Ciebie. Chcemy, aby picie kawy nie było jedynie codziennym przyzwyczajeniem, ale ciągłym odkrywaniem nowych wrażeń.

Świeżość kawy jest naszym priorytetem, bo tylko dzięki niej możecie Państwo w pełni rozkoszować się tym „czarnym trunkiem”.

Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Nie prażymy kawy dla wielkich sieci sklepowych, gdzie miesiącami jest ona magazynowa czy też leży na półkach sklepowych i traci swe walory smakowe. 

 

Co odróżnia naszą kawę od innych?

 

- W trakcie procesu palenia kawy nie stosujemy żadnych dodatkowych środków aromatyzującyh czy też konserwujących.

 - Niepowtarzalnym atutem jest przygotowywanie produktu bezpośrednio po złożeniu zamówienia, co gwarantuje wyjątkową świeżość.

- Proces palenia kawy odbywa się także w weekendy, co zapewnia szybkość realizacji zamówień.

 - Na życzenie klienta przygotowujemy kawę ziarnistą bądź mieloną w opakowaniach 250, 500 lub 1000g.

- Kawa opcjonalnie może być zapakowana w eleganckie i gustowne worki jutowe, co dodatkowo nadaje jej wyjątkowości. Kawa pakowana w ten sposób doskonale nadaję się na prezent oraz jako dodatek do koszy upominkowych.

 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.