Współpraca

Zachęcamy do współpracy kawiarnie, restauracje oraz hotele.

Dobra kawa to jeden z kluczowych elementów, które klienci sobie cenią. Intensywny smak, świeżość i prawdziwa créma podawanej kawy świadczą zarówno o najwyższej jakości usług, jaki i szacunku do klienta, który decyduje się spędzić swój wolny czas właśnie u Państwa…Was… Pozwól aby kawa prażona w naszej dobrej palarni kawy wypełniła aromatem miejsce w które wkładasz tyle serca. Nasza wiedza oraz doświadczenie z pewnością pomogą nam, wybrać kawę, która w idealny sposób odda charakter lokalu i stanie się nieodzownym elementem zamówień klientów! 

 

Zapraszamy do współpracy firmy, biura oraz instytucje.

Inwestycja w dobrą kawową atmosferę naprawdę się opłaca. Zagwarantuj swoim pracownikom pracę z kawą, która zabierze ich w daleką, choć krótką podróż. Zaufaj, że świeżo palona, aromatyczna filiżanka kawy z dobrej palarni kawy pobudzi do kreatywnego i twórczego działania ze zdwojoną siłą!

Zapraszamy do współpracy również sklepy.

Klienci poszukają produktów, które pozwolą im uszczknąć odrobinę luksusu w rozsądnej cenie. Kawa prażona w naszej dobrej palarni zachwyca kawoszy nie tylko świeżością, wyrazistym smakiem i intensywnym aromatem, ale pokazuje jak „smakuje świat”.

Jesteśmy dobrą palarnią kawy a nie pośrednikiem sprzedającym kawę, przez co możemy pozwolić sobie na rozsądne ceny a dodatkowo przy nawiązaniu szerszej współpracy i przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Gwarantujemy:

- świeżo paloną kawę z dobrej palarni kawy, która na terenie śląska dostarczana jest prosto z pieca – również weekendami

- indywidualne podejście do Klienta, oraz elastyczność w doborze smaku i pełne dostosowanie do Państwa

  indywidualnego gustu.

- satysfakcję atrakcyjnej ceny;

- gwarancję stałych dostaw.

- możliwość dostarczenia ekspresu oraz serwisu do kawy

 

Na życzenie Klienta:

- kawa może być wypalona według indywidualnego zamówienia;

 

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat współpracy z naszą palarnią prosimy o kontakt:

Telefon: 517 188 486

e-mail: biuro@kawosz.com.pl

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.