Zachęcamy do współpracy kawiarnie, restauracje oraz hotele

Dobra kawa to jeden z kluczowych elementów, które klienci sobie cenią. Intensywny smak, świeżość i prawdziwa créma podawanej kawy świadczą zarówno o najwyższej jakości usług, jaki i szacunku do klienta, który decyduje się spędzić swój wolny czas właśnie u Państwa…Was… Pozwól aby kawa prażona w naszej palarni wypełniła aromatem miejsce w które wkładasz tyle serca. Nasza wiedza oraz doświadczenie z pewnością pomogą nam, wybrać kawę, która w idealny sposób odda charakter lokalu i stanie się nieodzownym elementem zamówień klientów!

Zapraszamy do współpracy firmy, biura oraz instytucje

Inwestycja w dobrą kawową atmosferę naprawdę się opłaca. Zagwarantuj swoim pracownikom pracę z kawą, która zabierze ich w daleką, choć krótką podróż. Zaufaj, że świeżo palone aromatyczna filiżanka kawy pobudzi do kreatywnego i twórczego działania ze zdwojoną siłą!

Zapraszamy do współpracy również sklepy.

Klienci poszukają produktów, które pozwolą im uszczknąć odrobinę luksusu w rozsądnej cenie. Kawa prażona w naszej palarni zachwyca kawoszy nie tylko świeżością, wyrazistym smakiem i intensywnym aromatem, ale pokazuje jak „smakuje świat”.

Jesteśmy palarnią kawy a nie pośrednikiem

Jesteśmy palarnią kawy a nie pośrednikiem sprzedającym kawę, przez co możemy pozwolić sobie na rozsądne ceny a dodatkowo przy nawiązaniu szerszej współpracy i przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Gwarantujemy:

  • świeżo paloną kawę, która na terenie śląska dostarczana jest prosto z pieca – również weekendami
  • indywidualne podejście do Klienta, oraz elastyczność w doborze smaku i pełne dostosowanie do Państwa indywidualnego gustu
  • satysfakcję atrakcyjnej ceny
  • gwarancję stałych dostaw
  • możliwość dostarczenia ekspresu oraz serwisu do kawy

Na życzenie Klienta, kawa może być wypalona według indywidualnego zamówienia.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat współpracy z naszą palarnią prosimy o kontakt:

  • 517 188 486

  • biuro@kawosz.com.pl